Yeşilyurt Eca Servisi

TR

Sektör : Kombi Servisi
Servis :

ECA TEKNİK SERVİS

Telefon :

İlçe
: Yeşilyurt

Şehir
:
İzmir

İzmir Yeşilyurt Eca Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

İzmir Yeşilyurt Eca Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Eca beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Yeşilyurt Eca kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Yeşilyurt Eca teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Yeşilyurt Eca teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Yeşilyurt 'da Eca ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. İzmir Yeşilyurt Eca teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

Haftanın 7 Günü Yeşilyurt Eca Servis Hizmeti

İzmir Yeşilyurt 'da Eca teknik - tamir servisi olarak Yeşilyurt ’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Eca kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz. Yeşilyurt Eca Markalı tüm ürünlerin ürünlerin Bakım, Tamir, Montaj, Arıza ve Bakım Hizmetlerini teknik servisleri vermektir.
Evinizde Kullanmakta Olduğunuz Eca marka Cihazlarınızın Bakım ve Onarımı Eca özel Teknik Servis Olarak Yapmaktayız. Cihazlarınızın Yıllık Genel Bakımlarını Yaptırmayı Unutmayınız!!!Profesyonel Teknik servis ekibimizle daima yanınızdayız yapmanız gereken bizi aramak ve müşteri temsilcisi arkadaşlara servis talebinizi belirtmek İçin iletisime geciniz...
tr
35000
TR
Çağrı Merkezi : 0 536 574 74 12
Pazartesi08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma08:00 - 18:30

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Arçelik Servisi İzmir.