Çiğli Arçelik Servisi

ÇİĞLİ (EGEKENT)

çiğli arçelik servisi telefonu:

02323293770

cigli arcelik servisi adresi: KÜÇÜK ÇİĞLİ MAH.

8704 SK. NO:6 egekent çiğli/izmir
ahmet.kadioglu@servis.arcelik.com.tr

ÇİĞLİ (SANTRAL)

cigli arcelik servis tel:

02323293770
KÜÇÜK ÇİĞLİ MAH. 8704 SK. NO:6 çiğli/izmir
ahmet.kadioglu@servis.arcelik.com.tr

 

Çiğli Arçelik Yetkili Servis: 444 0 888

 

Çiğli arçelik servisi, ve İzmir arçelik servisi. konusunda tecrübeli olan TEKNİK SERVİS siz değerli kullanıcılarına hizmet vermektedir. Çiğli arçelik servisi, olarak sizlerle uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuzu bildiririz. Çiğli arçelik servis, olarak biz kombi ve klima konusunda alanında uzman ekiplerle sizlere hizmet sunmaktayız. Çiğli arçelik kombi servisi, olarak arçelik kombi, bakımını uzman ekiplere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çiğli arçelik servisi, olarak çağırdığınız ekipler eğer işin ehli değilse sizlere daha büyük problemler çıkartabilir. Arçelik kombi, doğal gaz ile çalışan cihazlar olduğu için uzman belgeli ekiplerin yapması gerekmektedir. Arçelik servis Çiğli, arçelik kombi servis Çiğli, arçelik servis Çiğli, arçelik kombi servis Çiğli, Çiğli arçelik servisi, Çiğli arçelik servisi, arçelik servis İzmir, Çiğli kombi servisi İzmir gibi ihtiyaçlarınız için iletişime geçmeniz yeterlidir. Arçelik kombi, ev ve iş yerlerinde kullanılan cihazların periyodik olarak bakımları yapılması gerekir. Çiğli arçelik kombi çalıştırdığınız zaman petekler ısınmıyor ise, peteklerin iç kısımları çamur ve balçık tabakası dolmuş olabilir. Arçelik kombi konusunda sıkça sorulan sorular: Çiğli arçelik kombi çalışmıyor. Çiğli arçelik kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor. Çiğli arçelik kombi yaz konumunda petekler ısınıyor. Çiğli arçelik kombi sıcak su vermiyor. İzmir Çiğli arçelik kombi sıcak suyu ılık gönderiyor. Çiğli arçelik kombi basınç göstergesi problemli. Çiğli arçelik kombi sürekli su doldurmak gerekiyor. Çiğli arçelik kombi çok yüksek faturalar geliyor. Arçelik klima konusunda sıkça sorulan sorular: Arçelik klima çalışmıyor. Arçelik klima çalışıyor fakat soğutmuyor. Arçelik klima ses yapıyor. Arçelik klima gazı bitmiş olabilir. Arçelik klima koku yapıyor. Arçelik klima yer değişimi nasıl yapılır. Arçelik klima nasıl seçebilir. TR

8704 Sokak NO:6 Çiğli
Sektör : Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Teknik Servis
Servis :

ARÇELİK YETKİLİ SERVİS

Telefon :
Adres :
8704 Sokak NO:6 Çiğli
İlçe : Çiğli
Şehir :
İzmir
Evinizde Kullanmakta Olduğunuz Arçelik marka Cihazlarınızın Klima Kombi Bakım ve Onarımı Arçelik Teknik Servis Olarak Yapmakta. Cihazlarınızın Yıllık Genel Bakımlarını Yaptırmayı Unutmayınız!!!Profesyonel Arçelik Teknik servis ekibi daima yanınızda . Yapmanız gereken aramak ve müşteri temsilcisi arkadaşlara servis talebinizi belirtmek İçin iletisime geciniz... Arçelik Teknik Servis Hizmetleri:
Çiğli Arçelik Servis hizmeti verdiği Ürünler; Arçelik Bilgisayar, Arçelik Kahve Makinesi , Arçelik Su Isıtıcı, Arçelik Ütü , Arçelik Tost Makinesi , Arçelik Klima, Arçelik Kombi, Arçelik Sebil , Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi , Arçelik Fırınlı Ocak , Arçelik Halı Yıkama Makinesi , Arçelik Buhar Jenaratörlü Ütü , Arçelik Gurme Çay Makinesi , Arçelik Çelik Hoparlorlu Oyuncak Arçelik Çamaşır Makinesi , Arçelik Buzdolabı , Arçelik Bulaşık Makinesi , Arçelik Televizyon , Arçelik Fırın , Arçelik Ocak , Arçelik Kombi , Arçelik Lcd , Arçelik Elektrik Süpürgesi , Arçelik Akastre , Arçelik Saç Kurutma Makinesi , Arçelik Katı Meyve Sıkacağı , Arçelik Su Arıtma Cihazı , Arçelik Su Pınarı , Arçelik Kuzine Fırın , Arçelik Midi Fırın , Arçelik Mikrodalga Fırın , Arçelik Kurutma Makinesi , Arçelik Derin Dondurucu icin tamir bakım teknik servisi talep edebilirsiniz.
tr
35000
TR
Çağrı Merkezi : 444 0 888
Pazartesi08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma08:00 - 18:30

Çiğli Arçelik Teknik Servisleri

ÇİĞLİ KLİMA KOMBİ SERVİSLERİ

Garantili Yedek Parça Hizmeti

Arçelik servisi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için teknik servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Elemanlarımız beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da elemanlarımız bozulan parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Böylece klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan firmamız bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece servisimizi tercih eden müşterilerimiz orijinal yedek parça hizmeti dışında garantili ürüne sahip olmuş oluyorlar.

Arçelik Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Arçelik servisi olarak Çiğli ilçesine teknik servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin kullandıkları Arçelik ürünlerinde karşılaştıkları sorunları gidermek için belge sahibi servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz.

Çiğli Arçelik servisi olarak çözüm bulduğumuz Arçelik ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır;

  • Arçelik buzdolaplarında buzlanma sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu
  • Arçelik bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu
  • Arçelik kombilerde ısıtmama sorunu
  • Arçelik klimalarda çalışmama sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu
  • Arçelik buzdolaplarında sesli çalışma sorunu
  • Arçelik bulaşık makineleri çalışmama sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu
  • Arçelik fırınlarda pişirmeme sorunu

Çiğli halkına bu gibi sorunlarda çözümler sunan firmamız bu çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Arçelik servisi olarak tamir hizmetlerimiz dışında Arçelik marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti veriyoruz. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz.

Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmama ya da arıza gibi sorunlar yaşatabiliyorlar. Bizler verdiğimiz hizmetle bunu ortadan kaldırıyoruz. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar.

Ayrıca baca fanları ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Firma olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyoruz. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz.

Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar.

Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Çiğli’de yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

Uygun Fiyatlarla Arçelik Servis Hizmetleri

Arçelik servisi olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Böylece servisi ihtiyacı duyan müşterilerimizin bütçelerine yük olmamaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerimizle gerekse de fiyatlarımızla müşterilerimizin servisimizden memnun olmasını amaçlıyoruz.

[Toplam:9    Ortalama:4.6/5]

0 thoughts on “Çiğli Arçelik Servisi

Bir Cevap Yazın